Užsakyti: +370 686 05203

Pianino pervežimas

Pianino pervežimas, fortepijonų, rojalių ir kitų muzikos instrumentų gabenimas

Saugus pianinų, rojalių, fortepijonų, klavesinų ir kitų muzikos instrumentų pervežimas.

Pervežant pianiną reikia atkreipti dėmesį į gabaritus. Dažniausiais perkraustomo pianino svoris yra nuo 150kg iki 400kg. Visų pirma svarbiausia svoris ir aukštis, kuris reikalingas paskaičiuoti optimaliam krovėjų skaičiui. Dėka mūsų kompetetingų darbuotojų visa tai galime nuspręsti iš pervežamo pianino modelio.

Muzikos instrumentų perkraustymas yra delikatus procesas kadangi nepatyrę vežėjai gali sugadinti instrumentą nepataisomai. Perkraustant naudojame specialius diržus, vežimėlį, specialią lentą, kuri leidžia saugiai pervežti muzikos instrumentus laiptais arba liftu.

Dažniausiai pervežami instrumentai nereikalauja jokio papildomo derinimo.

Mes suprantame, kad fortepijonai yra ne tik brangūs ir trapūs, bet dažnai jie gali turėti sentimentalių prisiminimų. Iš spinetų, vertikalių ir didžiųjų styginių, rojalių, koncertinių fortepijonų ir kitiems organų ar fortepijonų tipų instrumentus, - visus perkelsime, nes mūsų profesionaliai apmokytos komandos yra pasirengusios susidoroti su bet kokia situacija.

Mūsų specialistai yra specialiai apmokyti tvirtinti instrumentus prie specialios lentos ir su ruožo apvyniojimu pianinai yra saugiai pritvirtinti prie keturių ratų važiuoklės.

Mūsų pianinų ir rojalių pervežimo darbų pavyzdžiai:


Visos teisės saugomos © 2021